66736371-2
09121863550

ShoppingCart Amount : 0 تومان

Go to Shopping cart

انواع دوربین مدار بسته و سیستم نظارتی

مرکز تخصصی دوربین مدار بسته هپنا، ارائه دهنده راهکارهای نوین هوشمندسازی منازل، ادارات، اماکن عمومی، کسب و کارها می باشد که جهت تحقق این امر همواره در تلاش است که از جدیدترین تکنولوژی های دنیا جهت پیاده سازی نظارت هوشمند استفاده نماید.
پروژه ها و یا آلبوم تصاویر  شرکت
  • All

دوربین مدار بسته هپنا

مرکز تخصصی دوربین مدار بسته هپنا فعالیت خود را در سال 1392  با مدیریت آقای سیدغلامحسین هاشمی در مجتمع تجاری نادری که یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز فروش دوربین های مدار بسته در قلب بازار الکترونیک ایران در خیابان جمهوری تهران است، آغاز نمود.
این مجموعه فعالیت خود را با هدف ورود به بازار تجهیزات امنیتی، دوربین های مدار بسته و لوازم جانبی گسترش داد و در سال 1398 با عنایت به گستردگی بازار، حضور در بازارهای دیجیتال و نیاز به فعالیت در این حوزه، با توان و انگیزه بیشتر شروع به فعالیت در بستر فضای مجازی نمود.
"نظارت هوشمند" شعار مجموعه هپنا است که در نظر دارد با ارائه جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه دستگاه های DVR و NVR ، همچنین دوربین های AHD، IP، HDVI ، HDTVI، دوربین های وایرلس و تجهیزات جانبی پاسخگوی نیاز مشتریان به نظارت هوشمندانه منازل، اماکن عمومی وکسب و کارها، با بهترین کیفیت و کمترین هزینه باشد.
ارائه لوازم و تجهیزات باکیفیت و با اصالت، گارانتی معتبر، خدمات مشاوره فروش و نصب؛ صداقت در گفتار و رفتار، همکاری همه جانبه با مشتریان و تامین رضایت آنها همواره در سرلوحه فعالیت مرکز تخصصی دوربین مدار بسته هپنا قراردارد و مفتخر است که تا کنون با بهره گیری از تجارب درخشان خود، همواره در تامین این اهداف موفق بوده است.